Завантаження...

Вартість: 3700 грн.

Щотижневий,  популярний і улюблений тур в Карпати! Проживання у відмінному готелі, 2-разове харчування, всі трансфери та екскурсії включені у вартість! Гарантовано ЩОТИЖНЯ!

Наш тур в Карпати допомагає позбутися накопиченого міського стресу, відновлює нерви і здоров’я, тут життя приймає реальний, а не віртуальний порядок, і все стає на свої місця. Краса природи і помірне фізичне навантаження повертають людину в реальне життя. Вас чекають чисте, настояне на хвої повітря, яке дарує бадьорість і здоров’я, квітучі  гірські долини, річки та водоспади, самобутня культура краю.

Щоб ніхто з наших постійних і нових туристів не нудьгував, пропонуємо щодня на вибір кілька заходів, які включені у вартість туру:

  1. екскурсію-сходження на Говерлу або полонину Пожижевську зі святковим пікніком на природі;
  2. два варіанти комфортних екскурсійно-пізнавальних поїздок – «екскурс»;
  3. незабутні подорожі до лісу, до водоспаду, на карпатські полонини – «актив»;
  4. сходження в гори, підкорення вершин – «супер актив»; а також супер пригоди за додаткову плату, які можуть організувати для Вас щодня (опис і вартість дивіться внизу туру):
  5. рафтинг на річці Чорний Черемош або сплав по річці Дністер;
  6. велосипедні мандрівки-екскурсії будь-якого ступеня складності;
  7. незабутні кінні прогулянки лісовими дорогами, на полонину;
  8. поїздка до мольфара-відуна; 9) захоплююча гра – пейнтбол. … і багато іншого!

vorohta

 Неділя

«Вітаємо, Карпати»

Туристам необхідно прибути в неділю в Івано-Франківськ. З 7-00 на головному виході з ж / д вокзалу Вас зустріне наш представник з табличкою «туркомплекс ВОРОХТА» і проводить до автобуса. Тур розпочнеться о 8-00 з екскурсії по Івано-Франківську: кафедральний собор Воскресіння Христа, ратуша, вірменська церква, пам’ятник Адаму Міцкевичу, діюча синагога. Обід в кафе. У 13-20 виїзд в готель. Туристам також можна прибути до  Тернополя в неділю до 13-00, покласти речі в чекаючий автобус з табличкою «туркомплекс ВОРОХТА» і приєднатися до екскурсії по місту: Кафедральний собор «Домініканський костел», замок ХVI ст, Краєзнавчий музей. Обід в кафе. У 13-00 виїзд в околиці с.Рукомиш – місце дивовижної краси: скелі, печерний монастир 13 століття і храм, уособлює Божий гріб, кам’яна церква, унікальний краєвид річки Стрипи. По приїзді в готель «ВОРОХТА» Вас чекає святкова вечеря, знайомство, вечірнє вогнище. Приблизний графік роботи кафе і початку заходів: 8-00 перший сніданок, 9-00 другий сніданок, 9-30 початок екскурсій і походів, 18-00 повернення в готель і перша вечеря, 19-00 друга вечеря. 19-30 початок вечірніх програм.

Понеділок

Сніданок в готелі. 1. «Буковель – європейський курорт, перевал, водопад Женець» 2. Похід по «фірмовому маршрутом готелю ВОРОХТА» 3. «Закарпаття – Рахів» (необхідні паспорта)  4. Сходження на вершину гори Хом’як 1. Ознайомча поїздка на найбільший гірськолижний курорт європейського рівня в Україні «Буковель», підйом на канатно-крісельній дорозі на вершину для огляду туркомплексу та панорами Карпатських гір, обід в кафе; Яблуницький перевал, сувенірний ринок; двогодинна прогулянка на водоспад «Женець». 2. Легкий похід по фірмовому маршрутом готелю «ВОРОХТА». Вас чекає знайомство з Карпатським природно-національним парком: джерело, віковий ліс, багатий ягодами і грибами, найкрасивіші галявини, найчистіші гірські річки, перехід через болото, відпочинок з пікніком, лісові легенди, навчання основам поведінки в лісі. 3. Закарпаття – край казкової величної природи і самобутньої місцевої культури. Мальовнича дорога звивається уздовж найбільшою водної артерії Закарпаття – Тиси, що утворює кордон України з Румунією. Прогуляємося центральною вулицею Рахова, відвідаємо костел св. Іоанна Непомуки; музей екології гір. Пообідаємо біля стели, що символізує центр Європи, в колибі – музеї. 4. Гора Хом’як (1542м, 4км, підйом 750м). Силует гори, що нагадує піраміду Хеопса, дрімучий смерековий ліс,  сосни альпійські, розсипи великих кам’яних брил, статуя Пресвятої Богородиці, вражаюча панорама, і на вершині – кращий оглядовий майданчик курортного регіону та Буковеля, все це створює незабутні враження, особливо для тих, хто вперше йде в гори. Обід – сухий пайок. Вечеря в готелі. Вечірка біля багаття за участі справжніх колоритних гуцульських музик. Майстер-клас гуцульського танцю, хороводи.

 Вівторок

Сніданок в готелі. 1. «Верховина – неофіційна столиця Гуцульщини» 2. Похід «на полонину до чабанів» 3. Унікальна поїздка «На край географії» 4. Сходження на вершину гори Піп-Іван   1. Верховина – це мальовничі перевали і гірські серпантини, ліси, що чергуються з полонинами. Екскурсія-концерт в музеї Романа Кумлика; будинок-музей кінофільму «Тіні забутих предків»; обід в колибі; музей Івана Франка; музей «Гуцульська хата-гражда»; історико-краєзнавчий музей “Гуцульщина”. 2. Похід до чабанів – це подорож на полонину, де гуцули пасуть худобу: скуштуємо бринзу різного терміну виготовлення, візьмемо участь у приготуванні баноша, познайомимося з реальним побутом пастухів, технологією виготовлення сиру, отримаємо можливість насолодитись чудовими ландшафтами Верховинської долини і Карпатських хребтів – прекрасно проведемо час. Місця тут дивовижні – природа зачаровує красою! 3. Поїздка на саму екологічно чисту полонину в Європі, з якою продукти із позначкою «ЕКО» надходять в елітні магазини, а ви перед цим зможете їх продегустувати. Шлях буде незабутнім: їдемо 30км до Верховини, пересідаємо на спецтранспорт і 35км їдемо по мальовничій місцевості вздовж річки Чорний Черемош, де проводяться рафтинги і беруть початок  екстремальні походи. Автопідйом на найвищу і дальню прикордонну заставу України: нейтральна смуга з Румунією, спостережні пости і захоплюючі гірські пейзажі, які простягаються на багато кілометрів з цього місця. 4. Сходження на г.Піп-Іван (Чорна Гора) через г.Вухатий Камінь та м. Смотрич до руїн старої польської обсерваторії «Білий слон» – третьої по висоті вершині України (2028м, 7км, підйом 1295м). У 1938р за значимістю обсерваторія посідала друге місце в Європі. Завдяки унікальній технології будівля все ще стоїть на вершині. Підйом буде досить важкий, але можна сказати, ексклюзивний – через віддалене розташування, дуже мало людей можуть похвалитися підкоренням цієї вершини. Обід – сухий пайок. Вечеря в готелі. Дискотека в готелі, весела вечірня програма, конкурси. Лекція про користь карпатського чаю, трав, грибів та ягід. Прогулянка до сірководневого джерела.

Середа

Сніданок в готелі. 1. «Екскурсія в Яремче» 2. Популярний туристичний маршрут на гору П’ятихатки 3. Коломия: музей «Писанка», «Гуцульщина» 4. Сходження на гору Маковиця. 1. Поїздка в Яремче: скелі Довбуша – своєрідний музей природи під відкритим небом, де експонатами служать дерева, лісові стежки, кам’яні споруди; церква св. Петра і Павла зі скульптурами-бюстами ієрархів і мучеників церкви; чоловічий монастир з унікальним іконостасом; прогулянка містом; екотуристичний центр; обід в колибі; пам’ятка архітектури – ресторан «Гуцульщина»; водоспад Пробій; виставка-базар етнографічних виробів. 2. Для туристів будь-якого рівня підготовки – похід на гору П’ятихатки. Ви побачите прекрасну панораму, що розкинулася внизу Ворохти, Карпат і найвищих вершин України Говерли і Петрос, відчуєте себе на вершині світу, підкорювачами гір. Подолання невеликих труднощів, радість сходження на вершини, знайому тільки альпіністам, красиві пейзажі і гарний настрій Вам гарантовані. Обід – каша біля багаття. 3. Коломия – симпатичний місто-сторож гуцульського колориту, колиска Західно-Української історії, зі справжньою архітектурою, яка збереглася з часів правління Австро – Угорської імперії. Походивши вузькими вуличками історичної частини міста, відчуєте себе в іншому столітті. Обід в колоритній колибі. Відвідаємо унікальний музей «Писанка», музей народного мистецтва «Гуцульщина». 4. Гора Маківка (984м, 7км, підйом 400м) є найвищою і популярної вершиною в околиці Яремче. Вас чекає приємна подорож із задоволенням для душі і користю для тіла. Під час сходження вас зустрінуть зарості ягід, сінокоси і пасовища, схили покалічені траншеями окопів Першої та Другої світових воєн, а з вершини відкриється вид майже на всю територію національного парку. Похід на гору Маковиця – це запорука гарного настрою і нових відчуттів, отриманих від спілкування з природою Карпат. Обід – сухий пайок. Вечеря в готелі. Шоу програма – «Міс і Містер ВОРОХТА».

Четвер

Сніданок в готелі. 1. «Косів – столиця гуцульського народного мистецтва. Обід – рибалка » 2. Екскурсія «Чарівна Ворохта; під старими мостами» 3. Скала Писаний Камінь – велич гірського світу 4. Дводенний похід «Ворохта-Говерла» 1. Справжньою столицею народного ремесла вважається Косів – тільки тут можна купити сувеніри у їхніх авторів. Косівський музей народного побуту і мистецтва Гуцульщини; купівля та майстер клас в гончарній майстерні члена спілки художників України. Заїдемо на форелеву ферму, порибалимо – обов’язково кожен бажаючий зможе виловити рибку собі на обід, смак якого буде довго переслідувати вас. 2. Ворохта – це чаруюча уяву краса диких гір, річки, обрамлені в прямовисні скелі і розкинуті в горах селища. Дерев’яна церква Різдва Богородиці, 1615; нова церква; знамениті трампліни; підйом на дизель-потязі до селища Вороненка; путівці, лісові дороги, досить круті, але короткі підйоми і спуски, казковий ліс і архітектурні шедеври Австро-Угорської імперії – арочні залізничні мости ; милуючись і насолоджуючись природою, скуштуєте кашу, приготовану на вогнищі. 3. Екскурсія «Скала Писаний Камінь» це годинна поїздка на Буковецький перевал, а потім легка прогулянка (4км), під час якої відкриваються краєвиди, краще, ніж з Говерли. Тут з’являється рідкісна можливість одночасно бачити три панорами Карпатських гір, не докладаючи для цього великих фізичних зусиль. Писаний Камінь – це таємниче святилище – тут молилися сонцю і приносили жертви наші далекі предки. Доброчинність енергетики цієї скелі відчули на собі Михайло Грушевський, Леся Українка, а Іван Франко, побувавши на Писаному Камені, сказав: “Писаний Камінь повернув мені сили і здоров’я”. Обід в колибі, екскурсія в Верховинське лісництво. 4. Для любителів романтики, природи і подолання труднощів дводенний похід. Підйом від туркомплексу на старий польсько-чехословацький кордон 1939 року, який цікавий слідами минулих воєн і своїми видами на Чорногірський хребет. Пікнік на полонині гори Кукул (1539м, 11км, підйом 800м), знайомство з побутом чабанів. Спуск в урочищі Бабина Яма, відоме своїми лікувальними травами, підготовка до привалу,  вечеря біля багаття наодинці з природою, ночівля в наметах. Вранці в п’ятницю після похідного сніданку приєднуємося до туристів, які підкорюють Говерлу, йдуть на водоспад або озеро Несамовите. Вечеря в готелі. Театралізоване дійство «Гуцульське весілля», де наші туристи будуть головними дійовими особами та «гостями». Весілля повне народних обрядів, веселих і сумних пісень, танців, ігор та забав.

П’ятниця

Сніданок в готелі.  1. «Манявський скит і водоспад» 2. Похід-прогулянка «Вздовж Прута» 3. «Івано-Франківськ – місто в серці Європи» 4. «Водоспад у підніжжя Говерли – колиска Пруту, озеро Несамовите» 1. Манявський скит – історико-архітектурний заповідник, православний діючий монастир, розташований у надзвичайно мальовничому куточку Карпат в гірському урочищі. Ченці проведуть екскурсію: церква 1819р, монастирські келії, святий хрест, обід-трапеза. Потім у вас буде багато вільного часу, щоб одухотворити величним спокоєм скиту, відвідати Блаженний камінь – місце молитви й очищення від скверни. Активні туристи можуть здійснити похід (6км) вздовж каньйону річки до Манявського водоспаду – одному з найкрасивіших водоспадів Карпат. 2. Легкий похід вздовж річки Прут буде прекрасним завершенням програми для помірно активних туристів. Пісні птахів, шум води, чудовий ліс з високими соснами, з чорницею і грибами, красива гірська річка, що проклала собі шлях серед гір по мальовничих місцях дикої природи, оголивши поглядам цікавий «листковий пиріг» зі скельних порід – все це найкраще місце для єднання з природою! Обід – уха на природі. 3. Івано-Франківськ – дуже подобається приїжджим людям, прогулюючись історичним центром, відчуваєш себе вільно і розкуто: Кафедральний собор Воскресіння Христа в стилі бароко, Міська Ратуша 1695г, вірменська церква 1762р, пам’ятник Адаму Міцкевичу, діюча синагога Темпль. Обід в кафе. Музей визвольного руху Прикарпатського краю, драмтеатр, Літературний музей. 4. Подорож в серце Карпатських гір до водоспаду біля підніжжя Говерли. Багато хто вважає, що це найкрасивіше і незвичайне місце, яке вони бачили в своєму житті. Більш активним туристам радимо піднятися вище і помилуватися «субальпійською долиною», побачити, як з невеликого витоку зароджується могутня річка Прут. «Чемпіони» можуть продовжити похід на озеро Несамовите (6км, підйом 600м). Обід – сухий пайок. Вечеря в готелі. Прощальний вечір, українська дискотека. Перегляд відеофільму з Вашою участю.

Субота

Сніданок в готелі. «Їдемо, щоб повернутися» Виїзд з готелю в 8-30 і 9-30. Двогодинна зупинка в м.Яремче – прощальні закупівлі на сувенірному ринку, обід в кафе; до 14-00 завозимо туристів, що виїжджають з Івано-Франківська на ж / д вокзал; до 17-00 прибуваємо в Тернопіль. Якщо Ви не встигаєте на свій потяг, виїжджати з готелю потрібно самостійно. У вартість включено: ? проживання в номерах зі зручностями / блочних номерах 6 ночей; ? 6 сніданків, 6 вечерь; ? 5 пікніків для програми “актив”; ? сухпайком для програми «супер актив»; ? сходження на Говерлу з пікніком; ? автобусне обслуговування, трансфери; ? екскурсійне обслуговування та походи; ? вечірні програми в готелі; ? організація денного дозвілля для дітей. Можливі доп.расходов: ? проїзд до / з Ів.Франківськ / або Тернопіль; ? харчування в кафе. колибах 6 разів – від 40 грн за раз або сухпаек – 15 грн; ? квитки в музеї, підйомник-приблизно 80 грн за тур; ? доплата за одномісне розміщення + 1000 грн / за тур; ? цифровий фільм з Вашою участю – 60 грн; ? страхування – 40 грн; ? заходи та екскурсії з вказаною ціною.

ФАКУЛЬТАТИВНІ ЩОДЕННІ ЕКСКУРСІЇ:

«Говерла – найвища вершина України» (включено у вартість туру) Сходження на Говерлу (вівторок, середа, п’ятниця) – вже заради однієї цієї події варто щорічно приїжджати в наш тур. Можливість дивитися на світ з вершини Говерли (2061м, 4км, підйом 800м) не дає спокою не тільки людям підготованим, але і ентузіастам різного віку. Сюди здійснюють сходження майже цілий рік і школярі, і студенти, і туристи, і президенти. У разі несприятливої ??погоди, а також для менш підготованих туристів ми пропонуємо легкий і мальовничий похід на полонину Пожижевська. Після активно проведеного дня – відпочинок та святковий пікнік на лоні природи. «Рафтинг« Верховина »(250 грн з обідом) Рафтинг (12км, 2,5 години) – прекрасна можливість отримати позитивні, незвичні враження. Сплав подарує Вам найкрасивіші місця дикої природи, адже річка часто тече там, де ніколи не бувала людина. Це дивовижний вид активного відпочинку, який дає можливість пережити неймовірну гаму емоцій, що переходять від безтурботного спокою до приливу адреналіну. Купання в гірській річці та смачний обід доповнять незабутні емоції. Виїзди на рафтинг в 8-30 і 13-00, рекомендуємо поєднати рафтинг з грою в пейнтбол, катанням на конях або з відвідуванням сауни. «Сплав по Дністру – світ тиші і спокою» (300 грн з пікніком) Екскурсійний сплав по Дністру (4 години) – гармонійний і розмірений водний похід по Дністровському каньйону – одного з Чудес України. Природа другої за величиною річки України заворожує красою: круті порослі лісом берега; виходи червоної породи; луки, що потопають в ароматах трав; струмки, що зриваються шиплячими водоспадами, руїни фортець. Смачний обід – уха. Подорож настільки занурює і втягує учасників в природу, що потім день-два доводиться звикати до більш традиційного для нас часопроведення. Це і є повний відрив від буднів! Виїзди на сплав в четвер і п’ятницю. Велосипедні подорожі – екскурсії під егідою проекту Євро Союзу «ВелоКраїна» www.bikeland.com.ua (90грн з сухпайком) Велоекскурсії піднімають настрій, повертають нас у дитинство й таять у собі масу переваг: постійний рух, відвідування нових місць, перебування на природі – ти відкритий простору, усьому новому, свіжим і яскравим враженням. Для Вас добре розроблені маршрути європейським проектом «ВелоКраїна» по місцевих визначних пам’ятках і мальовничій місцевості, уважні й чуйні інструктори, які коригують темп групи, супроводжують групами, а також дбають про кожного з учасників. Обід – сухий пайок. «Пейнтбол – унікальний формат активного відпочинку» (100 грн) Пейнтбол дарує унікальну можливість поринути в атмосферу військових дій, наповнену щосекундною боротьбою «за виживання» – полюєш ти, але в той же час полюють і на тебе. Ви багато разів відчуєте смак адреналіну і холодну цівку страху на спині, зможете потягатися з реальним супротивником і отримаєте максимум позитивних емоцій. Екзотичний вечір і ночівля в лісі (50 грн) Для того, щоб ваша перша ночівля в лісі запам’яталась тільки хорошими враженнями, ми пропонуємо поєднати комфорт туркомплексу та екзотики ночівлі в наметі. Увечері після вечері і гігієнічних процедур, бажаючі відправляться в найближчий ліс, де вже будуть приготовані місця для ночівлі. Ви проведете решту вечора біля багаття за чаюванням і всілякими розповідями і бесідами, тон яким буде задавати наш «комендант». Ну а потім ви відчуєте всі принади повного єднання з природою: різні шерехи, загадкові звуки, таїнство народження нового дня, нестримний потік образів, які підкаже послужлива уява. Вранці в готелі вас чекатимуть блага цивілізації і ситний сніданок. Поїздка до мольфара-відун’ї (100 грн) Мольфар – так в культурі гуцулів називають людину наділену надприродніми здібностями, це карпатський маг, відун, цілитель, що розуміє таємну мову природи. Для лікування людей мольфари використовують замовляння, трави і спеціальні предмети, які допомагають людині в різних життєвих ситуаціях. Подорож до однієї з таких «білих» ведунь в селі Устеріки ми вам і пропонуємо. А на зворотному шляху відвідаємо Верховину і побуваємо в Музеї гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика. «Кінні прогулянки» (60 грн / год) Освоївшись і потоваришувавши з кіньми на наших вечірніх міні-курсах, радимо викроїти час у щільному графіку заходів та здійснити хоча б годинну кінну прогулянку. Інструктор буде супроводжувати Вас під час усієї подорожі. Ми хочемо, щоб Ви полюбили коней і навчилися отримувати задоволення від прогулянки на свіжому повітрі в контакті з прекрасною твариною, що здійснює приголомшливий позитивний вплив на людину і сприяє відмінній емоційної розрядці. Також в нашому арсеналі є сани і вози місткістю до 5 осіб (100грн/час) – групуйтесь і замовляйте екзотичну подорож.   Курс оздоровчого масажу (60 грн за сеанс) Недорога ціна, якісне виконання, бажання покращити здоров’я, урізноманітнити вечірнє дозвілля, розслабитися після активних заходів – все це робить масаж однією з візитних карток нашого туркомплексу. Солотвино – унікальний курорт на Закарпатті (50 грн) Влітку ми пропонуємо поїздки на курорт Солотвино (100км) на солоні озера – аналог Мертвого моря на Закарпатті, де вода має лікувальні властивості і настільки щільна, що можна лежати на її поверхні і читати книгу. Псоріаз, плеврити, остеохондроз, артрит, радикуліт, болі в суглобах і переломах кісток, нервові розлади  відступають перед цілющою силою солоних солотвинських озер.