Завантаження...

Запропонований агенцією “Забава-Тур” комплекс завдань і випробувань призначений для проведення командоутворюючих ігор та інших заходів у форматі тимбілдинг (teambuilding).

Як правило, цілі і завдання подібних заходів – створити в колективі доброзичливу атмосферу, підняти в ігровій формі командний корпоративний дух, і цій меті цілком відповідає неодноразово апробована гра на основі наших оригінальних завдань.

При необхідності, на додаток до комплекту завдань, ми можемо надати докладний опис технології проведення подібної гри. Ось, наприклад, як проходять подібні заходи в більшості випадків.

Під час гри учасники об’єднуються в команди по 8-12 чоловік, отримують карту по маршруту з легендою і умовами виконання завдань. Кожна група рухається по своєму маршруту, проходячи безліч різних випробувань, але в результаті всі команди йдуть до однієї спільної мети.

На виконання завдання дається 10 хв., і в разі виконання завдання команда отримує ключ або інший бонус (залежно від сценарію). У певний час всі команди збираються в одному місці і на зароблені бонуси викуповують ключі від скрині (скарбу). Комусь не вистачає бонусів, вони кооперуються з тими, у кого надлишок бонусів. Як правило, на ключ від останнього замку бонусів ні у кого не вистачає, і всі команди, об’єднавши свої зусилля, повинні виконати фінальне завдання. Відкривши безліч замків на скрині, команда отримає загальний приз (величезна пляшка шампанського, дружнє послання тощо)

Також ми пропонуємо організацію нестандартних тимбілдингів у Середньовічній фортеці.

Екскурсія баштами та підземеллями Старого замку налаштує учасників тимбілдингу на відповідний лад. У пошуку головного скарбу та виконанні численних завдань вам допоможуть справжні гайдуки 17 ст. у автентичних костюмах. На вас чекають справжні середньовічні конкурси: метання спису, стрільба з луку, конкурс з підковами та ще багато чого цікавого. А у фіналі – справжній козацький бенкет: м’ясо на вертелі, печена картопелька, квашені огірки, горілочка та українське сальце.

 

Окрасою вечора може стати виступ музичного колективу у народному або середньовічному стилі, танцювальний колектив, що не дасть гостям сидіти на місці, містичне фаєр-шоу чи неймовірний феєрверк у нічному небі над Старою фортецею.

Більше про Нічну шоу-програму у Старій фортеці