Завантаження...

chernivci-teatr

Чернівці – місто з унікальною різностильовою архітектурою, багатою культурною спадщиною і толерантною атмосферою. Його планування при значних перепадах у рельєфі створює розмаїття краєвидів, обрій яких прикрашають куполи храмів різних конфесій та годинникова вежа міської ратуші. Вгору від річки Прут тягнуться старовинні вулички, звивисті, зламані крутими поворотами. Архітектурною перлиною Чернівців по праву вважається ансамбль колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, включений до списку об’єктів всесвітньої культурної спадщини UNESCO. Сьогодні тут розташований Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича.

img_8178

Крім того, ви побачите дивовижної краси площі, яких так багато у Чернівцях, пройдетесь вулицею Ольги Кобилянської, яка є головною вулицею міста і яку, за переказами, за давніх часів підмітали букетами троянд. На Вас чекає ще багато цікавого, адже не даремно Чернівці називають чи то Буковинським Парижем, чи то другим Віднем!

Кількість осіб

30

16

10

6

2

На транспорті фірми

350

450

550

650

1500

На власному транспорті

190

230

290

410

950

Ціни вказані в грн. з однієї особи. У вартість екскурсії входить: екскурсійне обслуговування (українською та російською мовами), транспорт, вхідні квитки. Екскурсійне обслуговування іноземною мовою узгоджується додатково.

img_8063