Завантаження...

novyi-god-kamenetc-podolskii

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ТУР У БУДЬ-ЯКУ ЗРУЧНУ ДЛЯ ВАС ДАТУ!!!

Вагаєтесь, що подарувати коханій людині? У нас є подарунок, який стане приємною несподіванкою для вас обох! Ми запрошуємо вас у романтичний тур до Кам’янця-Подільського! У програму тура входить проживання у комфортабельному, сучасному готелі, незабутня романтична екскурсія містом, сповнена цікавих фактів, захоплюючих легенд та несподіваних сюрпризів! А також на вас чекає пізнавальний майстер-клас, який дозволить вам разом опанувати одне з популярних на Поділлі ремесел- гончарство!

thumb_154944_news_m

1день

Прибуття в Кам’янець-Подільський.

Зустріч на вокзалі.

Поселення в готель.

Час для запашної чашечки кави перед початком романтичної квест-екскурсії.

9:00 – зустріч з гідом, початок квест-екскурсії (час старту може змінюватись в залежності від ваших побажань).

Романтична квест-екскурсія Кам’янцем-Подільським під час якої ви відвідаєте: знамениту середньовічну фортецю – одне з 7 чудес України, міську Ратушу, відомий фресками Джованні Сампіні кафедральний костьол св. апостолів Петра і Павла, де на турецькому мінареті возвеличується золота скульптура Богородиці та знаходиться мусульманській проповідницький амвон. Тут ви побачите знаменитий надмогильний пам’ятник Лаурі Пшездецькій, виконаний з білого мармуру скульптором Петербурзької академії мистецтв Віктором Бродським, та якщо пощастить, зможете насолодитись звуками діючого органу. Вас не залишать байдужими вимощені бруківкою вулички Старого міста, неймовірної краси пейзажі, унікальний каньйон та загальна атмосфера затишного середньовічного містечка. Крім звичайної екскурсії, на вас чекає романтичний квест. Відвідування майстер-класу: «Сієста біля гончарного кругу».

1030800_800x600_Pamyatnik-vlyublennym--Harkov-

Додатково! Все це ви можете зафіксувати під час романтичної фотосесії, яка залишиться на згадку про ваш романтичний тур у Кам’янці-Подільському. Ви можете здійснити омріяний політ на повітряній кулі або екстремальну мандрівку на борту БРДМ. Ви також можете замовити романтичну вечерю та відвідати VIP-сауну на двох.

романтический квест

2 день

Сніданок в готелі. Самостійна прогулянка містом. Обов’язково відвідайте церкву, де за легендою , на коханих чекає щастя, якщо вони обвінчаються у цьому місці. А щоб зберегти почуття, потрібно запалити у затишному, благодатному храмі свічку. Легенда сягає 17 ст., а пов’язують її з  романтичною історією кохання Тимоша Хмельницького та молдавської княгині.

Відчуйте себе справжнім Купідоном та випробуйте свою майстерність у пострілах з луку чи арбалету. Відшукайте камінь кохання та загадайте біля нього ваші найпотаємніші бажання.

Додатково ви можете замовити екскурсію у Хотинську фортецю чи Бакотський скельний монастир, а також можете відвідати столицю Буковинського краю – місто Чернівці.

Час повертатись додому! Сподіваємось, ця мандрівка стане для Вас найкращим подарунком з будь-якої нагоди!