Завантаження...

У Вас дружній, веселий колектив і ви вагаєтесь, де провести чергову корпоративну зустріч? Пропонуємо вам незабутній корпоративний відпочинок у Кам’янці-Подільському! «Забава-тур» запрошує Вас та ваших колег взяти участь у КВЕСТ-ЕКСКУРСІЇ Старим містом! 

01-10-2016-25

Під час квест-екскурсії: – дізнайтесь чимало цікавого з історії Кам’янця-Подільського – одного з найдревніших міст України; – відвідайте найцікавіші місця Старої частини міста, серед яких більшість музеїв та знаменита Стара фортеця – окраса всього Поділля; – виконайте ряд цікавих завдань на кмітливість, логіку та увагу, що дозволить вашій команді отримати головний приз квесту; – по-новому подивіться на своїх колег, розпізнаєте у них справжніх шукачів пригод, безтурботних дітей та сміливих і відповідальних лідерів команди; – отримайте масу позитивних емоцій та заряд бадьорості для подальшої, плідної роботи.

У вартість квест-екскурсії входить:

  • середньовічні конкурси від гайдуків 17 ст.
  • реквізит для конкурсів;
  • послуги професійного екскурсовода;
  • вхідні квитки в усі музеї по програмі квеста;
  • розробка індивідуального сценарію для вашої команди;
  • головний приз квесту та пам’ятні сувеніри усім учасникам заходу.

Вартість програми:
 430 грн. при групі від 30 чоловік

Ми також допоможемо  Вам в організації поселення (від 100 грн./чол.), сніданків (від 45 грн./чол.), обідів  (від 55 грн./чол.) та вечерь (від 55 грн./чол.), а також додаткової розважальної програми для вашого колективу.