Завантаження...

vesilya

Якщо Вас зацікавив цей розділ нашого сайту, отже Ви або вже наважились, або всерйоз замислюєтесь над святкування однієї з найважливіших подій у Вашому житті – ВЕСІЛЛЯ.
Сьогодні існує чимало неординарних сценаріїв та пропозицій з цього приводу. Але агенція «Забава-тур» має свій погляд на проведення вашого майбутнього весілля в Кам’янці-Подільському!

Мова йде про ВЕСІЛЛЯ У СЕРЕДНЬОВІЧНІЙ ФОРТЕЦІ!

Кам’янець-Подільський замок – ідеальне місце для проведення весілля у середньовічному стилі. Вогнища по всій території фортеці, банкетні столи посеред кам’яних мурів, лицарі та гайдуки 17 століття у ролі поважних, але в той самий час веселих та гостинних господарів на вашому святі.

keitiring-kamyanets-Podilsky

Тільки уявіть, як під чарівні мелодії скрипки у ворота замку на двох прекрасних конях урочисто в’їжджають наречений і наречена. Захоплююче фаєр-шоу, жива музика, виступи танцювальних колективів та ходулістів, що виробляють дивовижні речі з вогнем – все це перетворить Ваше весілля на справжню казку, сценарій якої ми напишемо разом з Вами та з радістю втілимо в життя!

Неподалік фортеці, у самому каньоні знаходиться невеличка дерев’яна церква, де ви можете провести неймовірно гарний та незабутній обряд вінчання. Виїздна церемонія? Будь ласка! Ми зробимо усе, щоб Ваше весілля запам’яталось Вам та Вашим гостям на все життя.

Крім того, агенція “Забава-тур” пропонує спеціальну пропозицію: святковий готельний номер для молодят у ПОДАРУНОК!