Завантаження...

Виїзна церемонія в Кам’янці-Подільському – це прекрасна можливість перетворити весілля на казку, про яку ви мріяли з дитинства.

kamenets-arka41

Середньовічна фортеця з чудовим краєвидом на Старе місто, безліч затишних двориків та алей, невеличка дерев’яна церква у каньйоні , де вінчався ще Богдан Хмельницький, – і це далеко не повний перелік місць, де можна провести виїзну церемонію у Кам’янці-Подільському.

kamenets-arka5

Виїзна церемонія у Кам’янці-Подільському дозволить Вам максимально відійти від шаблонності та принципу конвеєра, характерного для сучасних РАГСів, де існує єдиний затверджений варіант реєстрації шлюбу, на який, зазвичай, відводиться не більше 10-15 хвилин. Часто молодята з самого ранку перебувають у стресовому стані, хвилюючись, аби не пропустити свою чергу в РАГСі. Хіба Ви хочете перетворити цей НЕЗАБУТНІЙ ДЕНЬ на  суцільну метушню? Якщо ні, то виїзна церемонія у Кам’янці-Подільському саме те, що вам потрібно.  Хоча без РАГСу  тут не обійтись.

kamenets-arka6

ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?

Напередодні, можливо навіть у кросівках та джинсах, руйнуючи всі стереотипи, Ви реєструєте свій шлюб у РАГСі. Займає цей процес не більше 10 хвилин.

Урочисту виїзну церемонію для близьких та родини, або ж виключно для вас двох, ви плануєте в будь-якому куточку нашого середньовічного міста.

Ведучими можуть бути як професіонали з РАГСу (якщо ви надаєте перевагу більш класичному стилю), так і ваші друзі, родичі, спеціально запрошені актори, що залежить виключно  від тематичного наповнення вашого весілля та ваших особистих побажань.

Виїзна церемонія у Кам’янці-Подільському може бути надзвичайно різноманітною за стилем та тематикою. Середньовічні лицарі та гайдуки додадуть родзинки весіллю у середньовічному стилі. До речі, сам банкет можна організувати безпосередньо у Середньовічній фортеці. Піратське весілля підійде для тих, чия фантазія не знає меж. Мальовничі каньйони річок Смотрич та Дністер та орендований теплохід дозволять втілити ваші найсміливіші піратські мрії.

vesilny_buket

Традиційна, вишукана виїзна церемонія у середньовічному Кам’янці-Подільському стане незабутньою подією не лише для вас, але й для ваших гостей. Особливо, якщо  ви подаруєте їм легку та ненав’язливу екскурсію, яка ближче познайомить їх з історією овіяного легендами міста. А тим часом, ви, у супроводі весільного фотографа, не поспішаючи, зможете зробити незабутні кадри на фоні Старої фортеці, унікального каньйону та інших улюблених куточків Кам’янця-Подільського.

svadebnaya_arka

Весілля в українському стилі виглядатиме особливо колоритно саме у Кам’янці-Подільському. Запальні українські музики, дивовижні славетні краєвиди Старої фортеці, безліч самобутніх закладів з українською кухнею – кращого місця для весілля в українському стилі годі й шукати.

svadebny_stol

Для клієнтів з інших міст: Вас приємно здивують ціни на послуги місцевих ресторанів, банкетних зал та готелів. Тому весілля у Кам’янці-Подільському буде вигідним для вас не лише з точки зору вражень та емоцій, але й з економічного боку. Будемо раді допомогти вам зробити весілля у Кам’янці-Подільському насправді неперевершеним та не схожим на жодне інше!