Завантаження...

Вартість: 620 грн. на чол.
Дата: будь-які зручні для вас вихідні

Ви вирішили відзначити закінчення навчального року, відпочити з колегами після напруженого півріччя, нарешті зібратися дружньою компанією в Карпатах? У нас є для Вас цікава і дуже вигідна пропозиція. Ви можете скласти свій план відпочинку в Карпатах, і ми з радістю допоможемо його реалізувати, але спочатку ознайомтеся з нашим варіантом вихідних на Гуцульщині.

1 день

Виїзд з Кам’янця-Подільського о 7:00

Перша зупинка – чоловічий монастир Св. Іллі в селі Дора. Неподалік  монастиря знаходиться велике  каміння з написами, які ще нікому не вдалось розшифрувати …
Екскурсія перлиною Карпат – містом Яремче. Відвідування музею етнографії та екології Карпатського краю, а також водоспаду «Пробій».
Вільний час для обіду. Наш екскурсовод порадить вам найколоритнішу колибу зі смачними традиційними стравами місцевої кухні.

У Яремче ми також побачимо диких тварин, що живуть на території вольєрного господарства Карпатського Національного природного парку.

Переїзд на ночівлю. Поселення в готелі. Вечеря.

2 день

Сніданок

Буковель – відвідування одного з найбільших гірськолижних курортів європейського рівня в Україні.   Підйом на канатно-крісельній дорозі на вершину для огляду неймовірної панорами Карпатських гір. Яблунецький перевал. Сувенірний ринок.

Виїзд на екскурсію до Коломиї – чудове місто в Івано-Франківській області з дуже виразним австро-угорським характером забудови. Ми прогуляємось вуличками цього міста, а також відвідаємо Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття та відомий музей «Писанка».

Для тих, хто бажає ознаменувати свою поїздку в Карпати гірським походом, у перший день ми пропонуємо  на вибір 1) підкорення Говерли – найвищої вершини Українських Карпат і найвищої точки України, висота 2061 м; або 2) більш легкий пішохідний маршрут «Скелі Довбуша», що лежать на висоті 668 м над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились більше 70 млн. років тому на дні палеогенового моря. За переказами, у XVII—XVIII ст. тут таборували опришки, які використовували печери під сховище. Унікальний скельний комплекс названий на честь легендарного опришка Олекси Довбуша.

karpati-_vesna

Повернення в Кам’янець-Подільський

У вартість туру входять

  • Трансфер з Кам’янця-Подільського
  • Проживання (1 ніч)
  • Екскурсії по програмі туру
  • Підняття на Говерлу

Додаткові витрати

  • Додаткове харчування
  • Підйом на канатно-крісельній дорозі в Буковелі– 36 грн.
  • Вхідні квитки:

Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття – 15 грн. дорослий; 10 грн. – студентський; 5 грн. – дитячий;

Музей «Писанка» – 5 грн.

Музею етнографії та екології Карпатського краю в Яремче – 5 грн – дорослий; 4 грн. – студентський; 3 грн. – дитячий.

Кількість осіб у групі

40

16+1

10+1

Вартість туру грн./чол.

620

720

910