Завантаження...

1417520637_17917919Цього року новорічно-різдвяні свята в Кам’янці-Подільському проходитимуть під гаслом “Від Миколая до Йордана”, тобто розпочинатимуться 19 грудня і триватимуть рівно місяць. Саме за цей період в місті відбудуться заходи найрізноманітнішого характеру, покликані розкрити найкращі традиції святкування українського народу від дня Святого Миколая до Водохреща.

zabava (2)

Прикметно, що цього року головними героями всіх подій будуть українські козаки, разом з якими відбудеться відкриття ялинки, святкування Миколая, Різдва, зустріч Нового року, колядування, водіння Маланки та Водохреще. Новинкою 2015 року стане загальноміський вертеп і святкова коляда “Христос народився – славімо його”, яка відбудеться 8 січня на Майдані Відродження. Усім, хто завітає на захід, волонтери роздадуть текст однієї колядки, яка буде спільно виконана усіма присутніми. Також організатори цього року планують провести 14 січня на площі Польський ринок фестиваль-конкурс “Подільська маланка”.

6655502_da9a0a55

Окрім того, впродовж всього місяця (з 19 грудня по 19 січня) кам’янчани та гості міста матимуть можливість ознайомитися з традиціями козаків, адже в Старому місті буде облаштований Козацький курінь. На території козацького містечка можна буде взяти участь у майстер-класі козацької доби, спробувати постріляти з лука, повправлятися з козацькою зброєю, покататися на конях та скуштувати козацьких страв. З детальною інформацією про заходи в рамках новорічно-різдвяних свят можна буде ознайомитися в нашій рубриці «Афіша».