Завантаження...

23-го лютого запрошуємо Вас взяти участь у захоплюючій квест-екскурсії для справжніх розвідників під назвою «17 миттєвостей у Кам’янці-Подільському». У цей день у Вас буде можливість не тільки відвідати місця бойової слави захисників міста, але й випробувати власну кмітливість, витримку та спритність. Участь: 200 грн./люд.
 Квест для справжніх героїв

Пам’ятки архітектури середньовічного Кам’янця таять у собі підказки, завдяки яким кращі з кращих зможуть виконати надсекретне завдання. Здобути перемогу і не видати себе – ось завдання для справжнього розвідника. На шляху до мети Ви:

  • опануєте декількома видами зброї;
  • відшукаєте послання в казармах 18-го століття;
  • вивідати таємницю німого колекціонера …

В кінці випробування переможці отримають нагороду, а переможеним доведеться нудитися в похмурих середньовічних підземеллях таємничого міста.

Вартість квесту: 200 грн з людини

За виконання надсекретного завдання учасників квеста чекає святковий обід, який буде складатися з:

  • домашніх солінь
  • сала і м’яса на вогні
  • 200 бойових грам

Вартість обіду: 230 грн з людини

Стратегічно важливим рішенням стане повноцінний відпочинок після тривалого випробування. Учасникам квесту готель Reikartz запропонує особливо вигідні умови проживання!

Вартість проживання: 455 грн

(Проживання в номері «Стандарт» + сніданок + безкоштовний ранній заїзд і пізній виїзд)

У вільний від роботи розвідника час гості готелю «Reikartz Кам’янець-Подільський» зможуть насолодитися дивовижним і не менш захоплюючим видовищем – Фестивалем повітряних куль з 22 лютого по 24 лютого.