Завантаження...

 kamyanets-podilsky-zemlya-geroiv

Плануєте свій корпоративний захід чи весілля у Кам’янці-Подільському! Бездоганний вибір, адже середньовічне місто вразить своєю самобутністю найвибагливіших гостей. Ви вже обрали банкетний зал у Кам’янці-Подільському? Вишукане меню, затишний зал. А що скажете про шоу-програму для ваших гостей? Один з варіантів – середньовічний стиль вашого заходу, витриманий у кожній деталі.

Отож, пропонуємо Вам один з варіантів такого заходу.

  1. Біля входу в банкетний зал ваших гостей з факелами зустрічають озброєнні рицарі. Один з них розповідає про місто, військову славу Кам’янця-Подільського та доблесть його захисників.
  2. Рицарі демонструють завзятий поєдинок, свою військову вправність та справжню мужність середньовічних воїнів.
  3. В залі Вас зустрічає ведучий, який підготував для ваших гостей цікаві вікторини, конкурси та танцювальні програми.
  4. Ді-джей тримає напоготові найсучасніші треки, які ми органічно поєднаємо з середньовічною тематикою і не дамо вашим гостям сумувати. На ваш вибір світлові спецефекти, конфетті та ще багато чого цікавого.
  5. А ви знаєте як танцювали середньовічні красуні? Якщо ні, то наші дівчата не тільки покажуть, але й навчать ваших гостей цим незвичним танцям. Цікаві майстер-класи та середньовічні розваги надовго запам’ятаються та зроблять ваш захід несхожим на жоден інший.
  6. Справжній сюрприз – пісочна анімація на тему вашого заходу.
  7. Запрошуємо Вас на свіже повітря. Ми підготували для вас справжній подарунок – незабутнє файер-шоу, що завершиться приголомшливим феєрверком.
  8. А що далі? Запальна дискотека від нашого ді-джея дозволить Вам відірватись від буденних справ та злитись з музикою у танцювальному вирі емоцій.

Можете бути впевненими, такий відпочинок залишить тільки приємні враження у Вас та ваших гостей. А ми, в свою чергу, гарантуємо високий рівень організації, присутність відповідального менеджера на вашому заході, повний контроль виконання попередніх домовленостей з артистами.

У нас є для Вас ще чимало цікавого! Звертайтесь, і разом ми зробимо ваш відпочинок по-справжньому оригінальним та насиченим.