Завантаження...

Корпоративне святкування Нового року – одна з улюбених традицій у вашій компанії? Чудово, адже тоді наші пропозиції вас обов’язково зацікавлять! Ми запрошуємо ваш колектив до Кам’янця-Подільського. Це чудове середньовічне місто з розвиненою інфраструктурою та великим вибором можливостей для корпоративного святкування Нового року.

zabava (2)

1.Насичено-екскурсійний Новий рік у Кам’янці-Подільському

Цей варіант святкування Нового року передбачає відвідування головних пам’яток Кам’янця-Подільського, який, до речі, займає третє місце в Україні за їх кількістю; а також відвідування Хотинської фортеці. Взимку ці казкові, мальовничі фортеці виглядають як ніколи фантастично. Тому не проґавте можливість помилуватись зимовими краєвидами Кам’янець-Подільського каньйону та вкритої кригою красуні-річки Дністер, на березі якої і розташовується Хотинська фортеця. Дізнавшись чимало цікавого та отримавши безліч нових вражень, святкування ви можете продовжити в одному із затишних ресторанів Кам’янця-Подільського. Агентство «Забава-тур» запропонує вам безліч варіантів для тематичної новорічної вечірки.

zabava (3)

2. Активно-пізнавальний Новий рік у Кам’янці-Подільському

Дізнатись історію Кам’янця-Подільського та відвідати його найголовніші пам’ятки архітектури можна не лише під час екскурсії, але й взявши участь у захоплюючому квесті. Башти, численні мури, вузькі вулички та підземелля – годі й шукати кращого антуражу для захоплюючої пригоди, яку ми гарантуємо вашому колективу. Пошук загублених ключів та підказок, вирішення цікавих завдань та розгадування загадок від наших ведучих – все це подарує вашому колективу чудовий, святковий настрій та можливість краще пізнати один одного.

3. Корпоративний Новий рік у середньовічній фортеці Кам’янця-Подільського

Цей варіант просто приголомшить вас новими враженнями! На вас чекає захоплююча театралізована екскурсія підземеллями та баштами середньовічної фортеці, яка цієї ночі буде у розпорядженні виключно вашого колективу. Цікаві конкурси та завдання, виступи запальних музичних та танцювальних колективів не дозволять вам відчути прохолоду зимової ночі. Гарячий глінтвейн розпалить уяву і дозволить перенестись у далеке середньовіччя, яке виявиться зовсім поруч.

zabava (1)

4. Екстрім-Новий рік у Кам’янці-Подільському

Ваш колектив не з тих, кого лякають перешкоди? Тоді пропонуємо вам екстрим-програму новорічного корпоративу в Кам’янці-Подільському. Спеціально розроблений новорічний квест передбачає спуск у засніжений каньйон на БРДМ, стрільбу з лука та арбалета, а також для найспритніших – підйом по замерзлому водоспаду. Відзначити перемогу ви зможете під час тематичної новорічної вечірки для сильних духом – бармен-шоу, безліч коктейлів та елітних алкогольних напоїв, а також нестримні мелодії від найкращих ді-джеїв чекають на вас після захоплюючого квесту.