Тур вихідного дня – Кам’янець-Хотин-Кривче

Kamenec-Podolskaja-krepost

1 день

Вартість: 290 грн. на одну людину

  • Прибуття до Кам’янця-Подільського
  • Зустріч на вокзалі
  • 8:00 – Екскурсія в одну з наймальовничіших та фотогенічних фортець, улюбленицю багатьох радянських та сучасних режисерів Хотинську фортецю.

40-метрові стіни Хотинської фортеці зберегли для нас безліч історій великих битв, перемог і поразок. Розташований на важливих транспортних магістралях, Хотин завжди привертав увагу завойовників. З метою захисту від них була споруджена фортеця, яка пережила століття і бачила під своїми мурами полчища воїнів Османської імперії, повстанців Мухи, народних месників Дитинки, вояків Дмитра Вишневецького, Петра Дорошенка. Під час визвольної війни українського народу проти польської шляхти у Хотин двічі вступали війська Богдана Хмельницького.

Головне, що приваблює туристів у селі Кривче – це Кришталева печера. Незабутні враження у відвідувачів викликають візерунки на стінах печери, кам’яні форми, скупчення кристалів і загадковий «Лабіринт Скелета».

Вас також приємно здивує оборонний замок 17 ст.,  що збудований у формі прямокутника з баштами на кутах, а також костел, зведений в ті ж часи.

Перед Вами відкриє свої таємниці місто, яке по праву посіло третє місце в Україні після Києва і Львова по кількості архітектурних пам’яток. Ви відвідаєте знамениту середньовічну фортецю – одне з 7 чудес України, міську Ратушу, відомий фресками Джованні Сампіні кафедральний костьол св. апостолів Петра і Павла, де на турецькому мінареті возвеличується золота скульптура Богородиці та знаходиться мусульманській проповідницький амвон. Тут ви побачите знаменитий надмогильний пам’ятник Лаурі Пшездецькій, виконаний з білого мармуру скульптором Петербурзької академії мистецтв Віктором Бродським, та, якщо пощастить, зможете насолодитись звуками діючого органу. Вас не залишать байдужими вимощені бруківкою вулички Старого міста, неймовірної краси пейзажі, унікальний каньйон та загальна атмосфера затишного середньовічного міста.

  • Завершення екскурсійної програми
  • Трансфер на вокзал

Кількість осіб у групі

16+1

6

4

2

Вартість туру грн./чол.

290!!!

590

690

1150

У вартість послуг входить трансфер, екскурсійне обслуговування та вхідні квитки.

Подібні записи: