День закоханих в Украіні (2013): продовження

Якщо ви вирішете провести День Закоханих у Львові, на вас чекає яскраве та феєричне дійство – VI Національне Cвято Шоколаду. В цьому році цей захід отримав назву національного.
Кожен гість Свята Шоколаду разом із вхідним квитком отримає в подарунок «СhосoCard»! Ця картка дає змогу отримати безкоштовно безліч подарунків та приємні знижки на шоколадну продукцію. Окрім цього усі картки братимуть участь у лотереї, де розігруватиметься головний приз!

Цьогоріч, VI Національне Свято Шоколаду вразить гостей великою кількістю шоколадних смаколиків та цікавих заходів, гігантські шоколадні скульптури, шоколадний Львів, величезний шоколадний ярмарок та святковий торт, шоколадний показ суконь, шоколадні фонтани, тощо.

Отже, лютий 2013 року стане дійсно шоколадним!

Крім того, «Забава-тур» запрошує Вас у одне з найромантичніших міст України – Кам’янець-Подільський. Овіяне романтикою, це середньовічне місто просто створене для закоханих. Тут ви зможете насолодитись дивовижними пам’ятками архітектури, у тому числі відвідати знамениту середньовічну фортецю, провести романтичний вечір у затишних ресторанах, розташованих у середньовічних лабіринтах, випити запашну ранкову каву, споглядаючи за польотом повітряних куль, а головне насолодитись компанією коханої людини у затишному маленькому містечку, де вам точно ніхто не буде заважати.

Ми підготували також для спеціальний романтичний тур.

Подібні записи: