Фестиваль «Аквадром»

 aquadrom-festival akvadrom_logo  akvadrom-tryuk

Фестиваль водних видів спорту та пляжного відпочинку «Аквадром» знову задасть тон Дню Незалежності на «Усладі». Дністровське узбережжя Бессарабії 24-26 серпня вдруге опиниться у полоні масштабного та незабутнього дійства.

Шалений ритм вікенду гарантують другі всеукраїнські змагання з «Технотріатлону». Кращі пілоти, штурмани та капітани спробують підкорити водні плеса, бездоріжжя та небесні обрії.

Також на «Усладі» пройде перший конкурс з боді-арту. Оцініть справжнє мистецтво та станьте одним із учасників конкурсу, в якому поєднаються лінії тіла та сліди пензля.

Фанати риболовлі зможуть позмагатися за кращий улов, продемонструвавши свою вправність та навики. Фестиваль також збере підводних мисливців з різних куточків України. Вдруге ТК «Услад» спробує увійти до Книги рекордів України, зібравши наймасовіший заплив на веслувальних плавзасобах. Будуть човни, байдарки, каное, каяки…

Вейкбординг – екстремальна новинка на «Усладі». Унікальне гарантують незабутнє видовище. Гості «Аквадрому» стануть свідками поєднання водного слалому, акробатичних піруетів та стрибків на вейкборді. Водне шоу продовжать аква-байкери.

Любителі нетрадиційних видів спорту безумовно оцінять змагання з підводного хокею. Спортивним майданчиком стане басейн. Комплект спорядження: маска, трубка, ласти, клюшка, шайба та звісно спортивний азарт. У басейні від членів збірної України будуть майстер-класи зі стрільби під водою та навчання по затримці дихання під водою. А потім показове занурення у Дністер на глибину понад 20 метрів.

Вечірня музична програма від MC Sasha Boole та Dj зарядять публіку до танців. Дискотечні ритми цього дуету доповнить димне та пінне шоу на танцполі.

Не пропустіть найгарячішої дискотеки літа у форматі «Аквадрому» на «Усладі» Розкачану танцями публік підхоплять спеціальні гості фестивалю «Kozak System» (Україна) та «Exilados» (Росія). Один вечір справжнього козацького драйву від «Kozak System» із ритмікою ска, реггі та панку, а інший – під акомпонимент балканських мотивів «Exilados».

Подібні записи: