«Версаль»

Версаль

Банкетний зал “Версаль” запрошує Вас відсвяткувати весілля, дні народження, різноманітні корпоративні заходи у вишуканій атмосфері стриманої розкоші.

Вишукане банкетне меню, жива музика за вашим замовленням, цікаві шоу-програми та оригінальні сценарії зроблять ваше свято по-справжньому незабутнім та цікавим.

Планування, підготовка та організація Вашого весілля

Ви плануєте організацію весілля? Як ми вам заздримо! Адже це настільки творчий та захоплюючий процес! А головне, яке щастя бачити, що один з найважливіших та знакових днів у житті закоханої пари видався на славу.

«Забава-тур» обіцяє взяти на себе усі організаційні моменти планування, підготовки та реалізації весільного свята, залишивши для наречених лише широку палітру барв для того, щоб розфарбувати цю визначну подію усіма кольорами їхньої уяви. До сфери послуг «Забава-тур» входить: – Пошук нетрадиційних рішень та ідей для вашого свята; – Організація виїзної церемонії розпису молодих; – Вибір ресторану чи іншого закладу для святкування весілля; – Прикрашання залу, будинку нареченої та нареченого; – Розселення та харчування гостей; – Забезпечення логістики заходу; – Пошук та підбір фото та відео операторів та створення яскравих весільних образів; – Розробка сценарію та основної концепції святкування; – Пошук та підбір ведучого, музикантів, ді-джеїв, творчих колективів; – Прикрашання весільного кортежу; – Організація святкових феєрверків, фаєр-шоу, світлової інсталяції; – Декор номеру для молодят; Будемо раді зробити ваше весілля легким, невимушеним та таким, що якнайкраще відображатиме вашу яскраву індивідуальність!

Подібні записи: